Vážení zákazníci.

Vitajte v obchode so špeciálnymi vstavanými  2DIN autorádiami s GPS navigáciou, DVD, so systémom Android, WiFi, Blutooth, USB, 4G, FM tuner s RDS, Apple Car Play, Android Auto a množstvom ďalších funkcií.

Nájdete tu množstvo osvedčených a kvalitných autorádií za výhodné ceny.

V ponukách na našom webe používame vo väčšine reálne fotky autorádií po montáži produktu, snažíme sa minimalizovať používanie nereálnych katalógových obrázkov, nakoľko sme zástancami, že zákazník by mal reálne vidieť to, čo chce kúpiť.

Všetky naše autorádiá sú najnovšie modely, sú úplne nové, v originálnom balení, nepoužívané, nemontované, s originálnou fóliou na displeji, so zárukou 2 roky.

Máme dlhoročné skúsenosti a v prípade osobného odberu vám vieme pomôcť aj s montážou do vášho auta.

Venujeme sa výlučne dotykovým autorádiám a za roky pôsobenia máme patričné skúsenosti.

Všetky autorádiá sa snažíme mať skladom.

Dbáme na kvalitu ponúkaných autorádií pre maximálnu spokojnosť zákazníka a predávame len overené, kvalitné a spoľahlivé dotykové autorádiá za čo najpriaznivejšiu cenu (neponúkame staršie modely bežiace pod OS WINCE 6.0, ponúkame len TOP modely s OS Android).

Pozor však na na nekvalitné androidové autorádia - na trhu je veľké množstvo nekvalitných autorádií s podobným vzhľadom, no s úplne iným HW a SW. Všetky naše android autorádiá sú vyhotovené s dôrazom na kvalitné HW a SW spracovanie.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás telefonicky alebo mailom. 

Verím, že si z našej ponuky vyberiete.